BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 29 EIRO!

PALĪDZĪBA un BUJ

Maksājumi

Pašlaik carmellecosmetics.com pieņem šādus maksājuma veidus: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro un PayPal

Ja maksājums ir noraidīts nezināmu iemeslu dēļ, carmellecosmetics.com komanda iesaka izmēģināt citu maksājuma veidu, tomēr, ja tāds nav pieejams, lūdzu, sazinieties ar mums. Carmellecosmetics.com atgādina, ka maksājums var tikt noraidīts, ja esat ievadījis nepareizu maksājuma informāciju vai, ja izvēlētajā kontā nav pietiekami daudz līdzekļu, lai veiktu maksājumu.

Kad mūsu vietnē tiek veikts pasūtījums, mēs nekavējoties sākam to apstrādāt, lai nodrošinātu ātru piegādi. Pēc pasūtījuma iesniegšanas mēs nevaram atcelt vai mainīt pasūtījumu.

PIEGĀDE, ATGRIEŠANA UN APMAIŅA

Kad mūsu vietnē tiek veikts pasūtījums, mēs nekavējoties sākam to apstrādāt, lai nodrošinātu ātru piegādi. Pēc iesniegšanas mēs nevaram mainīt pasūtījumu, ieskaitot piegādes adresi.
Tomēr adresi var mainīt, paziņojot kurjeram, kurš piegādes datumā jums piezvanīs, lai saskaņotu adresi un ierašanās laiku.

Mēs veicam piegādi uz visām Eiropas un EEZ valstīm, kā arī uz daudzām citām pasaules valstīm ārpus Eiropas Savienības. Lūdzu, pārbaudiet piegādes informāciju šeit (Piegāde un Atgriešana)

Parasti pasūtījumam vajadzētu sasniegt piegādes adresi 1-8 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas un pasūtījuma apstrādes. Ja pēc 14 darba dienām jūs joprojām neesat saņēmis pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru (Kontakti), lai saņemtu palīdzību.

Atgriešana ir iespējama 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Lūdzu, skatiet mūsu atgriešanas politiku (Piegāde un Atgriešana)

Carmellecosmetics.com atmaksās naudu 14 darba dienu laikā pēc jūsu atgrieztā pasūtījuma saņemšanas mūsu noliktavā.

Ja esat saņēmis bojātus produktus, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam atrisināt radušos situāciju. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: support@carmellecosmetics.com

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Lai uzzinātu par mūsu gaidāmajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, iesakām Jums pieteikties jaunumu saņemšanai, ievadot savu e-pasta adresi galvenās lapas apakšējā sadaļā.

    0
    Tavs Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu