BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 29 EIRO!

Carmelle SIA PRIVĀTUMA POLITIKA

  Šajā privātuma politikā vārdu “Jūs”, “Jūsu” vai tamlīdzīgu lietošana attiecas uz jebkuru vietnes (turpmāk – Vietne) www.carmellecosmetics.com apmeklētāju. Tādi jēdzieni kā “mēs”, “mūsu” vai tamlīdzīgi attiecas uz Carmelle SIA.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas, izmantojot pārlūkprogrammu, ir ievietoti datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā mehānismu, lai vietnes iegaumētu noderīgu informāciju, piemēram, jūsu autorizācijas informāciju, un lai atvieglotu informācijas atrašanu vietnē. Mūsu sīkdatnes nevar jūs personiski identificēt.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Vietnē dažādiem mērķiem tiek izmantoti vairāki sīkdatņu veidi:

  • Būtiskās sīkdatnes: sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Vietnes darbību, cita starpā, lai ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus un ienākt savā kontu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, lai nodrošinātu Vietnes darbību un sniegtu Jums pakalpojumus. Būtiskās sīkdatnes tiek saglabātas, līdz aizverat pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.
  • Analītiskās / veiktspējas sīkdatnes: sīkdatnes ļauj mums atpazīt un noteikt Vietnes apmeklētāju skaitu un redzēt, kā šie apmeklētāji pārvietojas Vietnē. Šo sīkdatņu izmantošanas juridiskais pamatojums ir mūsu likumīgās intereses uzlabot mūsu vietnes veiktspēju, piemēram, nodrošinot meklēšanas iespēju. Analītiskās / veiktspējas sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas Jūsu ierīcē.
  • Funkcionālās sīkdatnes: sīkdatnes ļauj Vietnei atcerēties Jūsu izvēlētos iestatījumus un Jūsu preferences, kas atvieglo Vietnes ērtāku izmantošanu, piemēram, ja vēlaties uzturēties Vietnē savā kontā. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, lai nodrošinātu, uzlabotu un padarītu Vietnes lietošanu ērtāku. Funkcionālās sīkdatnes tiek pastāvīgi saglabātas Jūsu ierīcē.
  • Mērķauditorijas / reklāmas sīkdatnes: sīkdatnes tiek izmantotas, lai reģistrētu Jūsu apmeklējumu Vietnē, Jūsu izmantotās vietnes un saites, lai piedāvātu un pielāgotu mūsu vai mūsu biznesa partneru produktus un pakalpojumus atbilstoši Jūsu interesēm. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu. Apmeklējot Vietni un izmantojot mūsu piedāvātos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka tiek izmantotas mērķauditorijas atlases / reklāmas sīkdatnes. Mērķauditorijas atlases / reklāmas sīkdatnes tiks saglabātas, līdz izdzēsīsiet tās no sava pārlūka.

Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu biznesa partneri, kuri nodrošina Vietnes darbību, apkopo un analizē Jūsu darbības Vietnē. Informācija par sīkdatnēm netiek pārsūtīta ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

KĀ IEROBEŽOT UN DZĒST SĪKDATNES?

Ja vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, šāda iespēja tiek nodrošināta, mainot izmantotā pārlūka iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no būtisko un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt Vietnes funkcionalitāti. Jūs arī nevarat atteikties no analītisko sīkdatņu izmantošanas, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu Vietnes veiktspēju.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no tā izmantošanas, lejupielādējot un instalējot Google Analytics izvēles pārlūka pievienotājprogrammu.

Lai iegūtu papildinformāciju par sīkdatnēm un to pārvaldīšanas jautājumiem, lūdzu, izlasiet šeit www.aboutcookies.org.

PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Mums ir tiesības jebkurā laikā ieviest izmaiņas Privātuma politikā, izvietojot tās Vietnē. Jebkura Vietnē publicētā Privātuma politikas versija aizstāj visas iepriekšējās Privātuma politikas versijas un stājas spēkā tūlīt pēc to publicēšanas.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi par Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu carmelle@carmellecosmetics.com

    0
    Tavs Grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu